Autoritățile au emis un al doilea mesaj RO-ALERT ca urmare a degajării intense de fum în urma incendiului izbucnit, marți seara, la un depozit din Sectorul 2, populația fiind avertizată să-și închidă ușile și ferestrele, informează ISU București-Ilfov. Potrivit sursei citate, mesajul a fost transmis pe o rază de doi kilometri de la locul incendiului. […]
Incendiu cu degajare de fum masiv la un depozit din Sectorul 2/Avertizări repetate pentru populație
Subscribe Today
GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT
SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM
EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE
TOPICAL VIDEO WEBINARS
Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.




