Primarul general interimar al Bucureștiului, Stelian Bujduveanu, a declarat că angajații Primăriei Municipiului București (PMB) au cele mai mari salarii din administrația publică locală. Potrivit lui Stelian Bujduveanu, un director din instituție câștigă lunar între 11.000 și 13.000 de lei net, viceprimarii primesc 18.000 de lei, iar salariul său, ca edil interimar, se ridică la […]
Cele mai mari salarii din administrația locală, la Primăria Capitalei. Bujduveanu: „Un director câștigă între 11.000 și 13.000 de lei net”
Subscribe Today
GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT
SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM
EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE
TOPICAL VIDEO WEBINARS
Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.




