Antrenorul Farului s-a arătat nemulțumit de prima repriză, dar a lăudat reacția jucătorilor după pauză. Farul Constanța a obținut un punct pe Arena Națională, după remiza 1-1 cu Dinamo, însă Ianis Zicu a recunoscut că nu a fost deloc mulțumit de evoluția echipei sale în prima repriză. Tehnicianul a explicat că discursul de la pauză […]
Ianis Zicu, după 1-1 cu Dinamo! „Dacă se continua, era o problemă mare”
Subscribe Today
GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT
SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM
EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE
TOPICAL VIDEO WEBINARS
Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.




