Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, susține că spitalele militare trebuie să rămână nu doar repere de disciplină și eficiență, ci și modele de umanitate. Declarația a fost făcută la Conferința Spitalului Universitar de Urgență Militar Central „Dr. Carol Davila”. Alexandru Rogobete a participat luni la cea de-a XIV-a ediție a Conferinței Spitalului Universitar de Urgență Militar […]
Alexandru Rogobete: România trebuie să aibă spitale militare moderne, bine finanțate și gestionate transparent
Subscribe Today
GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT
SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM
EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE
TOPICAL VIDEO WEBINARS
Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.




